2017-2018

#DateGameResultCompetitionGround
1.24/06/2017Royal Aywaille FC - Standard de Liège0-4FriendlyAvenue De La Porallée
2.08/07/2017Jong PSV - Jong AZ2-3FriendlySportpark De Herdgang
3.08/07/2017RKC Waalwijk - PSV Eindhoven0-2FriendlyMandemakers Stadion
4.09/07/2017US Esch - Racing Luxembourg FC2-3FriendlyStade Lankhelz
5.09/07/2017Fola Esch - EFC Paris4-1FriendlyStade Emile Mayrisch
6.09/07/2017SV Konz - SG Ehrang6-3FriendlyNebenplatz Saar-Mosel-Stadion
7.15/07/2017Club Brugge KV - AZ1-3FriendlyBurgemeester Van De Wiele Stadion
8.15/07/2017Zulte Waregem - Waasland Beveren0-1FriendlyComplex Gaversesteenweg
9.16/07/2017Borussia Monchengladbach II - SC Fortuna Köln2-0FriendlyGrenzlandstadion
10.16/07/2017Rheydter SV - SVG Grevenbroich7-1FriendlyRSV-Stadion
11.16/07/2017SV Straelen - SC Fortuna Köln3-1FriendlyStadion an der Römerstraße
12.21/07/2017Eendracht Henis - UCE Liege1-3FriendlyEburons Dome Sportoase
13.22/07/2017KRC Genk - Everton FC1-1FriendlyLuminus Arena
14.23/07/2017Eendracht Henis - Stormvogels Rosmeer2-2FriendlyComplex Schabotstraat
15.25/07/2017KFC De Kempen TL - KVV Vosselaar2-1FriendlyStaf Janssenstadion
16.29/07/2017KSK Meeuwen - GS Bree-Beek2-4Beker van LimburgStadion KSK Meeuwen
17.29/07/2017RW Oberhausen - Westfalia Rhynern2-1Regionalliga - WestStadion Niederrhein
18.30/07/2017KVV Heusden-Zolder - VV Hoeselt B3-0Beker van LimburgDe Nieuwe Dijk
19.30/07/2017FC Melo Zonhoven - Bilzerse Waltwilder VV0-2Croky CupTerrein Herestraat
20.31/07/2017SK Heusden 06 - Godsheide VV3-5FriendlyDe Noordberm
21.01/08/2017FC Richelle United - RFC Warnant1-3FriendlyLes Tilleuls
22.02/08/2017SC Fortuna Köln - VfL Osnabruck3-03. LigaSüdstadion
23.05/08/2017Achel VV - KSK Meeuwen1-2Beker van LimburgDe Siggert
24.05/08/2017Peer SV - Verbroedering Lommel4-3Beker van LimburgSportcentrum De Deuster
25.05/08/2017Racing Peer - KFC Hamont 991-3Beker van LimburgDommelstadion
26.06/08/2017RRC Waterloo - KVK Tienen1-4Croky CupComplexe Sportif du Joli Bois
27.10/08/2017Sevilla FC - AS Roma2-1Trofeo Antonio PuertaRamon Sanchez Pizjuan
28.15/08/2017KVK Tienen - RFC Liege2-0FriendlyBergéstadion
29.17/08/2017K. Witgoor Sp. Dessel - Verbroedering Balen5-1FriendlyJef Luytenstadion
30.18/08/2017FC Volendam - Helmond Sport2-2Jupiler LeagueKras Stadion
31.19/08/2017vv Dongen - vv DOVO5-2KNVB BekerSportpark De Biezen
32.19/08/2017KSK Branddonk - KFC Lint0-0Beker van AntwerpenAndre Zajac Stadion
33.20/08/2017AS Houtain-Milanello - FC Welkenraedt4-5FriendlyRue de L'Escousset
34.20/08/2017Weerstand Koersel - Eendracht Henis1-1Beker van LimburgSportlaan
35.23/08/2017FC Veldwezelt - FC Vliermaal0-3Beker van LimburgComplex Winevenstraat
36.24/08/2017RFC Malmundaria 1904 - RAF Franchimontois2-2ERGO League CStade Jacques Lechat
37.26/08/2017KRC Gent-Zeehaven - RFC Wetteren2-3FriendlyPGB-Stadion
38.26/08/2017KVC Jong Lede - KFC Hoger Op Kalken3-0FriendlySportcomplex Ommegang
39.27/08/2017FC Ganshoren - RJS Taminoise1-03rd Amateur Division ACFF AComplexe Sportif de Ganshoren
40.30/08/2017Kanne VV - VV Hoeselt B2-44th Provincial B LimburgAchter de Hoven
41.02/09/2017RES Durbuy - Solieres Sport0-12nd Amateur Division ACFF AStade Communal Durbuy
42.03/09/2017KVK Tienen - KVV Vosselaar0-32nd Amateur Division VFV BBergéstadion
43.05/09/2017Herk Sport - Zepperen-Brustem VV0-3Beker van LimburgHet Beukenhof
44.06/09/2017KFC De Jeugd Borgloon - VV Hoeselt B4-24th Provincial B Limburg't Lijsternest
45.07/09/2017KMR Biesen Reserves - Eendracht Henis Reserves2-32nd Provincial Limburg Reserves LeagueBiesenveldweg
46.09/09/2017Eendracht Henis - KMR Biesen3-12nd Provincial B LimburgComplex Schabotstraat
47.10/09/2017SC Heerenveen - PSV Eindhoven2-0EredivisieAbe Lenstra Stadion
48.10/09/2017FC Groningen - VVV Venlo1-1EredivisieHitachi Capital Mobility Stadion
49.16/09/2017Park FC Houthalen - Herk De Stad FC0-11st Provincial LimburgComplex Palmenstraat
50.17/09/2017SV Herkol - Weerstand Koersel2-21st Provincial LimburgComplex Herent
51.19/09/2017J. Oleyennes R. - Royal Stade Waremmien FC B4-5FriendlyComplex Route Nationale
52.21/09/2017Royal Union Oreye - JS Fizoise1-2FriendlyComplexe Sportif Oreye
53.23/09/2017SVV Schiedam - RVV VOB1-6Vierde Klasse Zat. FSportpark Harga
54.24/09/2017KVK Tienen - Tempo Overijse3-02nd Amateur Division VFV BBergéstadion
55.27/09/2017Etoile Verviétoise - FC Trooz4-2ERGO League BStade de Bielmont
56.30/09/2017vv Sliedrecht - VV Bennekom4-1Eerste Klasse Zat. DDe Lockhorst
57.30/09/2017LRC Leerdam - GJS4-0Eerste Klasse Zat. DSportpark Bruinsdeel
58.30/09/2017Excelsior - VVV Venlo0-2EredivisieVan Donge & De Roo Stadion
59.04/10/2017FCB Sprimont - La Louviere Centre0-22nd Amateur Division ACFF AStade du Tultay
60.07/10/2017Eendracht Mechelen a/d Maas - Daring Huvo Jeuk0-11st Provincial LimburgOude Baan
61.08/10/2017KVK Tienen - Thes Sport1-02nd Amateur Division VFV BBergéstadion
62.10/10/2017US Grâce Hollogne B - RCS Verlaine B0-4FriendlyCité Du Corbeau
63.11/10/2017FC Jupille - RRC Hamoir4-1FriendlyRue de Visé
64.13/10/2017MVV Maastricht - Fortuna Sittard1-2Jupiler LeagueDe Geusselt
65.14/10/2017Fortuna Dusseldorf U19 - 1. FC Koln U191-1Bundesliga U19 WestPaul-Janes-Stadion
66.14/10/2017Wuppertaler SV - Fortuna Dusseldorf II2-0Regionalliga - WestStadion am Zoo
67.14/10/2017Spouwen-Mopertingen - KVK Tienen3-02nd Amateur Division VFV BNorbert Beulsstadion
68.17/10/2017AS Houtain-Milanello - KAS Eupen U211-4FriendlyRue de Wonck
69.21/10/2017Ajax U19 - Feyenoord U194-0Eredivisie U19Sportpark de Toekomst
70.21/10/2017vv Montfoort - VV Woudenberg2-1Eerste Klasse Zat. DSportpark Hofland
71.21/10/2017SV TEC - FC Lisse0-2Tweede DivisieSportpark De Lok
72.22/10/2017KVK Tienen - RC Hades1-32nd Amateur Division VFV BBergéstadion
73.24/10/2017FC Cheratte - AS. Hermalienne1-1FriendlyStade Randaxhe
74.25/10/2017KRC Genk - Club Brugge KV2-0Jupiler Pro LeagueLuminus Arena
75.29/10/2017FC Landen - Eendracht Henis2-12nd Provincial B LimburgSportstadion FC Landen
76.30/10/2017Burnley FC - Newcastle United1-0Premier LeagueTurf Moor
77.31/10/2017Manchester United U19 - SL Benfica U191-1UEFA Youth LeagueLeigh Sports Village Stadium
78.31/10/2017Blackburn Rovers - Fleetwood Town2-2League OneEwood Park
79.01/11/2017Liverpool U19 - NK Maribor U193-0UEFA Youth LeaguePrenton Park
80.01/11/2017Liverpool FC - NK Maribor3-0Champions LeagueAnfield
81.04/11/2017FC Lisse - GVVV2-0Tweede DivisieSportpark Ter Specke
82.04/11/2017HBS Craeyenhout - HV & CV Quick1-3Derde Divisie Zon.Sportpark Craeyenhout
83.05/11/2017KVK Tienen - Bocholter VV2-22nd Amateur Division VFV BBergéstadion
84.07/11/2017R. Battice FC - US Halthier1-2FriendlyRoute de Henri Chapelle
85.09/11/2017Sporting Heerlen - EHC2-1Districtbeker Zuid IISportpark Grasbroek
86.11/11/2017Gillingham FC - Bury FC1-1League OnePriestfield Stadium
87.12/11/2017VV Hoeselt - Eendracht Henis3-32nd Provincial B LimburgSmisstraat
88.15/11/2017FC Trois-Frontières B - FC Welkenraedt B1-04th Provincial D LiegeComplexe Sportif Plombières
89.16/11/2017RKSV Leonidas-Wolder - VV Walram1-1Derde Klasse Zon.Sportpark Wolder
90.18/11/2017VC Houtem-Oplinter - SC Aarschot1-31st Provincial Flemish BrabantComplex Bunsbeekstraat
91.18/11/2017FC Wegberg-Beeck - Fortuna Dusseldorf II0-3Regionalliga - WestWaldstadion Beeck
92.18/11/2017Borussia Mönchengladbach U19 - Bayer Leverkusen U195-0Bundesliga U19 WestFohlenplatz
93.19/11/2017KVK Tienen - KFC Turnhout1-32nd Amateur Division VFV BBergéstadion
94.24/11/2017FC Jeunesse Lorraine Arlonaise - RUS Erezee3-31st Provincial LuxembourgStade du FCJL Arlonaise
95.25/11/2017KSC City Pirates - KVK Tienen4-12nd Amateur Division VFV BJef Mermansstadion
96.26/11/2017FC Bressoux Reserves - FC Warsage Reserves1-4Réserve Provinciale EStade W. Delvigne
97.26/11/2017SV Meerssen - RKSV Halsteren2-1Hoofdklasse Zon. BSportpark Marsana
98.28/11/2017SV Bergheim - Alemannia Aachen0-3Mittelrhein PokalAggerstadion
99.01/12/2017NEC - FC Dordrecht6-0Jupiler LeagueGoffertstadion
100.02/12/2017EHC - SV Meerssen2-1Hoofdklasse Zon. BSportpark de Dem
101.03/12/2017KVK Tienen - Olympia Wijgmaal3-42nd Amateur Division VFV BBergéstadion
102.06/12/2017Gemert VV - Avanti '316-0Districtbeker Zuid IISportpark Molenbroek
103.07/12/2017RKSV Heer - RKSV Haslou3-1Districtbeker Zuid IISportpark Rabobank
104.08/12/2017KSK Hasselt - KVK Tienen2-02nd Amateur Division VFV BStedelijk Sportstadion
105.09/12/2017Queens Park Rangers - Leeds United1-3ChampionshipLoftus Road
106.12/12/2017RFC Liege B - Royal Union Oreye2-1ERGO League ASite de la Tonne
107.16/12/2017KWIK Eine - VC Osta Meerbeke1-22nd Provincial B East FlandersPater Ruyffelaertstraat
108.17/12/2017KVV Vosselaar - KVK Tienen1-02nd Amateur Division VFV BStadion KVV Vosselaar
109.19/12/2017Willem II - RKC Waalwijk3-0KNVB BekerKoning Willem II Stadion
110.21/12/2017As-Niel United - Park FC Houthalen0-6FriendlyDe Heiberg
111.28/12/2017VC Bekkevoort - KFC Linda Olen1-1FriendlyOude Tiensebaan
112.29/12/2017Spouwen-Mopertingen - KVK Beringen0-2FriendlyNorbert Beulsstadion
113.31/12/2017KSC City Pirates - Rupel Boom FC2-6FriendlyJef Mermansstadion
114.03/01/2018Ternesse VV Wommelgem - KSC City Pirates2-7FriendlySportcentrum Scheersel Brieleke
115.06/01/2018AS Nancy-Lorraine - Olympique Lyon2-3Coupe de FranceStade Marcel-Picot
116.07/01/2018USL Dunkerque - FC Metz2-4Coupe de FranceStade Marcel-Tribute
117.09/01/2018JB Eigenbilzen - Boorsem Sport2-4FriendlyHaenenbos
118.14/01/2018FC Entente Pepine - USFC Elsenborn2-2FriendlyRue Prévochamps
119.14/01/2018Voorwaarts Hakendover - FC Rillaar Sport0-23rd Provincial A Flemish BrabantKeienpoelweg
120.16/01/2018R. Star Fléron - Cercle Sportif Verviers3-3FriendlyEspace Sport Fléron
121.19/01/2018FC Dordrecht - Fortuna Sittard3-0Jupiler LeagueRiwal Hoogwerkers Stadion
122.21/01/2018KVK Tienen - KFC Zwarte Leeuw1-12nd Amateur Division VFV BBergéstadion
123.27/01/2018Sparta Nijkerk - NSC3-0Hoofdklasse Zat. BDe Ebbenhorst
124.28/01/2018SC Hoegaarden-Outgaarden - VC Houtem-Oplinter1-31st Provincial Flemish BrabantSportcomplex De Struysvogel
125.30/01/2018R. Union Momalloise - Pontisse Cité FC8-1FriendlyStade Des Béguines
126.03/02/2018Bregel Sport - Herk De Stad FC0-11st Provincial LimburgDe Richter
127.06/02/2018KRC Genk - KV Kortrijk1-0Croky CupLuminus Arena
128.08/02/2018FC Maasland NO - FC Racing Boxberg4-33rd Provincial B LimburgHoverstadion
129.10/02/2018Valencia VC Piringen - Kanne VV6-14th Provincial B LimburgGaezeberg
130.10/02/2018Lanaken VV - WS Schoonbeek-Beverst1-32nd Provincial B LimburgSportpark Pietersheim
131.11/02/2018KVK Tienen - Royal Cappellen FC0-12nd Amateur Division VFV BBergéstadion
132.15/02/2018Borussia Dortmund - Atalanta Bergamo3-2UEFA Europa LeagueSignal Iduna Park
133.17/02/2018Boston United FC - Leamington FC0-1National League NorthThe Jakemans Stadium
134.18/02/2018Norwich City - Ipswich Town1-1ChampionshipCarrow Road
135.22/02/2018KVC Oranje - RKSV Minor1-4Districtbeker Zuid IISportcomplex Bleijerheide
136.24/02/2018Stal Sport - KSK Meeuwen0-12nd Provincial A LimburgNieuwendijk
137.25/02/2018KVK Tienen - Spouwen-Mopertingen1-12nd Amateur Division VFV BBergéstadion
138.28/02/2018Cercle Sportif Verviers - RCS Sart Tilman5-1FriendlyStade Panorama
139.03/03/2018Boorsem Sport - SK Rooierheide3-23rd Provincial B LimburgGrotestraat
140.03/03/2018RC Hades - KVK Tienen4-12nd Amateur Division VFV BKiewitstadion
141.08/03/2018Royal Herve FC - FC Trooz1-6ERGO League BStade Popeye Piters
142.10/03/2018Eendracht Stevoort - Godsheide VV1-13rd Provincial B Limburgde Libottonstraat
143.11/03/2018KFC Verbroedering Arendonk - Vlimmeren Sport3-52nd Provincial A AntwerpKerkstraat
144.14/03/2018REC Beaumontois - JS Jamioulx2-12nd Provincial C HainautStade Communal de Beaumont
145.17/03/2018KRC Genk - Standard de Liège0-1 a.e.t.Croky CupKoning Boudewijnstadion
146.17/03/2018SK Habo Borgloon - Union FC Rutten3-33rd Provincial C LimburgRotenstraat
147.21/03/2018FC Germania Teveren - FC Viktoria Koln0-4Mittelrhein PokalHeidestadion
148.25/03/2018KVK Tienen - Hoogstraten VV5-22nd Amateur Division VFV BBergéstadion
149.25/03/2018VC Langdorp - VS Kortenaken1-53rd Provincial A Flemish BrabantOp 't Sant
150.27/03/2018LS Leut - VV Voorshoven1-14th Provincial C LimburgDreef
151.29/03/2018Trazegnies Sports - SC Montignies B4-03rd Provincial C HainautStade Communal de Trazegnies
152.31/03/2018Borussia VfB Neunkirchen - VfL Primstal2-2SaarlandligaEllenfeldstadion
153.31/03/2018Royal Excelsior Virton - FC Dender EH0-11st Amateur DivisionStade Yvan Georges
154.02/04/2018Roda JC U19 - Almere City FC U192-1U19 Play-offs 1/2Sportcomplex Seghemanstraat
155.04/04/2018Kattenbos Sport - Peer SV2-43rd Provincial A LimburgSportpark Kattenbos
156.06/04/2018SV Sandhausen - SpVgg Greuther Furth0-02. BundesligaHardtwaldstadion
157.07/04/2018Eintracht Frankfurt U19 - FC Bayern Münich U190-2Bundesliga U19 Süd / SüdwestStadion am Riederwald
158.07/04/2018FSV Frankfurt - SSV Ulm0-3Regionalliga - SudwestPSD Bank Arena
159.07/04/2018KFC Turnhout - KVK Tienen1-02nd Amateur Division VFV BStadsparkstadion
160.08/04/2018ERC Hoeilaart - Bilzerse Waltwilder VV1-23rd Amateur Division VFV BTerrein Kapelstraat
161.09/04/2018MVV Maastricht - FC Dordrecht1-0Jupiler LeagueDe Geusselt
162.10/04/2018SK Moelingen - KAS Eupen U191-3FriendlyValentijn Theunissenstadion
163.11/04/2018Differdange 03 - FC Rodange 915-1Division NationalStade Municipal de la Ville de Differdange
164.14/04/2018GVVV - FC Lienden1-1Tweede DivisieSportpark Panhuis (GVVV)
165.14/04/2018Achilles '29 - Kozakken Boys0-3Tweede DivisieSportpark De Heikant
166.15/04/2018KVK Tienen - KSC City Pirates1-42nd Amateur Division VFV BBergéstadion
167.18/04/2018KFC De Zwaluw Wiemismeer - HO Molenbeersel2-44th Provincial C LimburgPostestadion
168.19/04/2018Wilhelmina '08 - RKSV Wittenhorst1-1Eerste Klasse Zon. DSportpark Drakesteyn
169.22/04/2018Olympia Wijgmaal - KVK Tienen3-02nd Amateur Division VFV BSportcomplex Ymeria
170.22/04/2018Sp. Roosbeek B. Res. - Sp. Molenbeek B Res.1-0Zondagreserven B Flemish-BrabantDe Berg - Kleine Heidestraat
171.24/04/2018R. Cornesse FC B - RJS Olnoise B6-24th Provincial D LiegeRue Bouhais
172.26/04/2018All. Fexhe et Slins-Fragnée - RFC Heusy Rouheid0-1ERGO Cup - Liege Provincial CupRue Neuve
173.28/04/2018Calcio Genk - FC Maasland NO0-33rd provincial Limburg Play-OffComplex Steenbeustraat
174.29/04/2018KVK Tienen - KSK Hasselt2-02nd Amateur Division VFV BBergéstadion
175.01/05/2018Et. Elsautoise - FC Welkenraedt1-1ERGO League CStade Leon Crosset
176.02/05/2018VK Gestel - Heers VV1-43rd provincial Limburg Play-OffGestelsestraat
177.03/05/2018Huccorgne Sports - Alliance Des Hautes Fagnes1-3ERGO Cup - Liege Provincial CupRue du Sart
178.05/05/2018Bolderberg FC - VV Stokkem3-03rd provincial Limburg Champions Play-OffKluisstraat
179.08/05/2018AS. Hermalienne - R. Entente Rechaintoise1-2FriendlyRue Vallée
180.09/05/2018Kortessemse VV - Heidebloem Dilsen VV1-14th provincial Limburg Promotion Play-OffKapelstraat
181.10/05/2018Leest United - KFC Flandria Ravels2-44th provincial Antwerp Promotion Play-OffGentsesteenweg
182.10/05/2018KFC Katelijne - KFC Beekhoek Sport2-32nd provincial Antwerp Relegation Play-OffVossevelden
183.10/05/2018KFC Putte - Borsbeek Sport2-13rd provincial Antwerp Promotion Play-OffSportcentrum Ixenheuvel
184.13/05/2018ESFC Geer - RFC Liege B1-42nd provincial Liege Promotion Play OffStade René Linotte
185.16/05/2018Heidebloem Dilsen VV - KFC De Zwaluw Wiemismeer1-24th provincial Limburg Promotion Play-OffHeidebloemstadion
186.18/05/2018ROC Meix-Devant-Virton - URSL Saint-Léger3-1Coupe de la province de LuxembourgStade G. Briffard
187.19/05/2018Racing Ans Montegnée FC - RFC Liege U190-2FriendlyStade Joseph Vanstraelen
188.20/05/2018RSD Jette - RFC 1912 Raeren-Eynatten3-1 a.e.t.Inter-Provincial Promotion Play-OffsStade Communal de Jette
189.24/05/2018Patro-Othée FC - FCE Stembertoise3-14th provincial Liege Play-OffRue Robert
190.26/05/2018Kozakken Boys - Katwijk VV0-0Tweede DivisieSportpark De Zwaaier
191.27/05/2018RKSV Leonidas-Wolder - RKSV Heer0-4Derde Klasse Zon.Sportpark Wolder
192.02/06/2018UNA - Jong Almere City1-1 (1-3 pen.)Derde Divisie NacompetitieSportpark Zeelst
193.02/06/2018Roda Boys/Bommelerwaard - VV Oostkapelle5-3 a.e.t.Tweede Klasse NacompetitieSportpark De Maaskant
194.03/06/2018SMC - VV Alfa Sport0-0 (0-3 pen.)Derde Klasse NacompetitieSportcomplex Toustruwe
195.09/06/2018JVC Cuijk - Jong Almere City1-3Derde Divisie NacompetitieGemeentelijk Sportpark De Groenendijkse Kampen
196.09/06/2018AGOVV - Terschuurse Boys3-0Tweede Klasse NacompetitieSportpark Berg & Bos
197.10/06/2018SC Gronsveld - Berg '283-1Vierde/Vijfde Klasse NacompetitieSportpark 't Brook
198.17/06/2018VV Hellas - RKVVM2-2 (3-2 pen.)Derde Klasse NacompetitieSportcomplex Ransdaal
199.24/06/2018RKSV DAW Schaijk - VV Alfa Sport4-2Derde Klasse NacompetitieSportpark De Potacker