2018

#DateGameResultCompetitionGround
1.03/01/2018Ternesse VV Wommelgem - KSC City Pirates2-7FriendlySportcentrum Scheersel Brieleke
2.06/01/2018AS Nancy-Lorraine - Olympique Lyon2-3Coupe de FranceStade Marcel-Picot
3.07/01/2018USL Dunkerque - FC Metz2-4Coupe de FranceStade Marcel-Tribute
4.09/01/2018JB Eigenbilzen - Boorsem Sport2-4FriendlyHaenenbos
5.14/01/2018FC Entente Pepine - USFC Elsenborn2-2FriendlyRue Prévochamps
6.14/01/2018Voorwaarts Hakendover - FC Rillaar Sport0-23rd Provincial A Flemish BrabantKeienpoelweg
7.16/01/2018R. Star Fléron - Cercle Sportif Verviers3-3FriendlyEspace Sport Fléron
8.19/01/2018FC Dordrecht - Fortuna Sittard3-0Jupiler LeagueRiwal Hoogwerkers Stadion
9.21/01/2018KVK Tienen - KFC Zwarte Leeuw1-12nd Amateur Division VFV BBergéstadion
10.27/01/2018Sparta Nijkerk - NSC3-0Hoofdklasse Zat. BDe Ebbenhorst
11.28/01/2018SC Hoegaarden-Outgaarden - VC Houtem-Oplinter1-31st Provincial Flemish BrabantSportcomplex De Struysvogel
12.30/01/2018R. Union Momalloise - Pontisse Herstal FC8-1FriendlyStade Des Béguines
13.03/02/2018Bregel Sport - Herk De Stad FC0-11st Provincial LimburgDe Richter
14.06/02/2018KRC Genk - KV Kortrijk1-0Croky CupLuminus Arena
15.08/02/2018FC Maasland NO - FC Racing Boxberg4-33rd Provincial B LimburgHoverstadion
16.10/02/2018Valencia VC Piringen - Kanne VV6-14th Provincial B LimburgGaezeberg
17.10/02/2018Lanaken VV - KEWS Schoonbeek-Beverst1-32nd Provincial B LimburgSportpark Pietersheim
18.11/02/2018KVK Tienen - Royal Cappellen FC0-12nd Amateur Division VFV BBergéstadion
19.15/02/2018Borussia Dortmund - Atalanta Bergamo3-2UEFA Europa LeagueSignal Iduna Park
20.17/02/2018Boston United FC - Leamington FC0-1National League NorthThe Jakemans Stadium
21.18/02/2018Norwich City - Ipswich Town1-1ChampionshipCarrow Road
22.22/02/2018KVC Oranje - RKSV Minor1-4Districtbeker Zuid IISportcomplex Bleijerheide
23.24/02/2018Stal Sport - KSK Meeuwen0-12nd Provincial A LimburgNieuwendijk
24.25/02/2018KVK Tienen - Spouwen Mopertingen1-12nd Amateur Division VFV BBergéstadion
25.28/02/2018Cercle Sportif Verviers - RCS Sart Tilman5-1FriendlyStade Panorama
26.03/03/2018RC Hades - KVK Tienen4-12nd Amateur Division VFV BKiewitstadion
27.08/03/2018Royal Herve FC - FC Trooz1-6ERGO League BStade Popeye Piters
28.10/03/2018Eendracht Stevoort - Godsheide VV1-13rd Provincial B Limburgde Libottonstraat
29.11/03/2018KFC Verbroedering Arendonk - Vlimmeren Sport3-52nd Provincial A AntwerpKerkstraat
30.14/03/2018REC Beaumontois - JS Jamioulx2-12nd Provincial C HainautStade Communal de Beaumont
31.17/03/2018KRC Genk - Standard de Liège0-1 a.e.t.Croky CupKoning Boudewijnstadion
32.17/03/2018SK Habo - Union FC Rutten3-33rd Provincial C LimburgRotenstraat
33.21/03/2018FC Germania Teveren - FC Viktoria Koln0-4Mittelrhein PokalHeidestadion
34.25/03/2018KVK Tienen - Hoogstraten VV5-22nd Amateur Division VFV BBergéstadion
35.25/03/2018VC Langdorp - VS Kortenaken1-53rd Provincial A Flemish BrabantOp 't Sant
36.27/03/2018LS Leut - VV Voorshoven1-14th Provincial C LimburgDreef
37.29/03/2018Trazegnies Sports - SC Montignies B4-03rd Provincial C HainautStade Communal de Trazegnies
38.31/03/2018Borussia VfB Neunkirchen - VfL Primstal2-2SaarlandligaEllenfeldstadion
39.31/03/2018Royal Excelsior Virton - FC Dender EH0-11st Amateur DivisionStade Yvan Georges
40.02/04/2018Roda JC U19 - Almere City FC U192-1U19 Play-offs 1/2Sportcomplex Seghemanstraat
41.04/04/2018Kattenbos Sport - Peer SV2-43rd Provincial A LimburgSportpark Kattenbos
42.06/04/2018SV Sandhausen - SpVgg Greuther Furth0-02. BundesligaHardtwaldstadion
43.07/04/2018Eintracht Frankfurt U19 - FC Bayern Münich U190-2Bundesliga U19 Süd / SüdwestStadion am Riederwald
44.07/04/2018FSV Frankfurt - SSV Ulm0-3Regionalliga - SudwestPSD Bank Arena
45.07/04/2018KFC Turnhout - KVK Tienen1-02nd Amateur Division VFV BStadsparkstadion
46.08/04/2018ERC Hoeilaart - Bilzerse Waltwilder VV1-23rd Amateur Division VFV BTerrein Kapelstraat
47.09/04/2018MVV Maastricht - FC Dordrecht1-0Jupiler LeagueDe Geusselt
48.10/04/2018SK Moelingen - KAS Eupen U191-3FriendlyValentijn Theunissenstadion
49.11/04/2018FC Differdange 03 - FC Rodange 915-1Division NationalStade Municipal de la Ville de Differdange
50.14/04/2018GVVV - FC Lienden1-1Tweede DivisieSportpark Panhuis (GVVV)
51.14/04/2018Achilles '29 - Kozakken Boys0-3Tweede DivisieSportpark De Heikant
52.15/04/2018KVK Tienen - KSC City Pirates1-42nd Amateur Division VFV BBergéstadion
53.18/04/2018KFC De Zwaluw Wiemismeer - HO Molenbeersel2-44th Provincial C LimburgPostestadion
54.19/04/2018Wilhelmina '08 - RKSV Wittenhorst1-1Eerste Klasse Zon. DSportpark Drakesteyn
55.22/04/2018Olympia Wijgmaal - KVK Tienen3-02nd Amateur Division VFV BSportcomplex Ymeria
56.22/04/2018Sp. Roosbeek B. Res. - Sp. Molenbeek B Res.1-0Zondagreserven Flemish-BrabantDe Berg - Kleine Heidestraat
57.24/04/2018R. Cornesse FC B - RJS Olnoise B6-24th Provincial D LiegeRue Bouhais
58.26/04/2018All. Fexhe et Slins-Fragnée - RFC Heusy Rouheid0-1ERGO Cup - Liege Provincial CupRue Neuve
59.28/04/2018Calcio Genk - FC Maasland NO0-33rd provincial Limburg Play-OffComplex Steenbeukstraat
60.29/04/2018KVK Tienen - KSK Hasselt2-02nd Amateur Division VFV BBergéstadion
61.01/05/2018Et. Elsautoise - FC Welkenraedt1-1ERGO League CStade Leon Crosset
62.02/05/2018VK Gestel - Heers VV1-43rd provincial Limburg Play-OffGestelstraat
63.03/05/2018Huccorgne Sports - Alliance Des Hautes Fagnes1-3ERGO Cup - Liege Provincial CupRue du Sart
64.05/05/2018Bolderberg FC - VV Stokkem3-03rd provincial Limburg Champions Play-OffKluisstraat
65.08/05/2018AS. Hermalienne - R. Entente Rechaintoise1-2FriendlyRue Vallée
66.09/05/2018Kortessemse VV - Heidebloem Dilsen VV1-14th provincial Limburg Promotion Play-OffKapelstraat
67.10/05/2018Leest United - KFC Flandria Ravels2-44th provincial Antwerp Promotion Play-OffGentsesteenweg
68.10/05/2018KFC Katelijne - KFC Beekhoek Sport2-32nd provincial Antwerp Relegation Play-OffVossevelden
69.10/05/2018KFC Putte - Borsbeek Sport2-13rd provincial Antwerp Promotion Play-OffSportcentrum Ixenheuvel
70.13/05/2018ESFC Geer - RFC Liege B1-42nd provincial Liege Promotion Play OffStade René Linotte
71.16/05/2018Heidebloem Dilsen VV - KFC De Zwaluw Wiemismeer1-24th provincial Limburg Promotion Play-OffHeidebloemstadion
72.18/05/2018ROC Meix-Devant-Virton - URSL Saint-Léger3-1Coupe de la province de LuxembourgStade G. Briffard
73.19/05/2018Racing Ans Montegnée FC - RFC Liege U190-2FriendlyStade Joseph Vanstraelen
74.20/05/2018RSD Jette - RFC 1912 Raeren-Eynatten3-1 a.e.t.Inter-Provincial Promotion Play-OffsStade Communal de Jette
75.24/05/2018Patro-Othée FC - FCE Stembertoise3-14th provincial Liege Play-OffRue Robert
76.26/05/2018Kozakken Boys - Katwijk VV0-0Tweede DivisieSportpark De Zwaaier
77.27/05/2018RKSV Leonidas-Wolder - RKSV Heer0-4Derde Klasse Zon.Sportpark Wolder
78.02/06/2018UNA - Jong Almere City1-1 (1-3 pen.)Derde Divisie NacompetitieSportpark Zeelst
79.02/06/2018Roda Boys/Bommelerwaard - VV Oostkapelle5-3 a.e.t.Tweede Klasse NacompetitieSportpark De Maaskant
80.03/06/2018SMC - VV Alfa Sport0-0 (0-3 pen.)Derde Klasse NacompetitieSportcomplex Toustruwe
81.09/06/2018JVC Cuijk - Jong Almere City1-3Derde Divisie NacompetitieGemeentelijk Sportpark De Groenendijkse Kampen
82.09/06/2018AGOVV - Terschuurse Boys3-0Tweede Klasse NacompetitieSportpark Berg & Bos
83.10/06/2018SC Gronsveld - Berg '283-1Vierde/Vijfde Klasse NacompetitieSportpark 't Brook
84.17/06/2018VV Hellas - RKVVM2-2 (3-2 pen.)Derde Klasse NacompetitieSportcomplex Ransdaal
85.24/06/2018RKSV DAW Schaijk - VV Alfa Sport4-2Derde Klasse NacompetitieSportpark De Potacker
86.04/07/2018Fortuna Dusseldorf II - SpVg Schonnebeck3-1FriendlyKleine Kampfbahn im Arena-Sportpark
87.05/07/2018KRC Genk - United Arab Emirates5-0FriendlySportpark Kerkebos
88.13/07/2018AFC Ajax - RSC Anderlecht1-3FriendlyOlympisch Stadion Amsterdam
89.14/07/2018Thes Sport - Olympiacos FC0-3FriendlySportcentrum Tessenderlo
90.15/07/2018KRC Genk - Spouwen Mopertingen6-1FriendlyLuminus Arena B-Complex
91.20/07/2018AC Dukla Praha - FC Viktoria Plzen1-3Fortuna LigaNa Julisce
92.21/07/2018AC Sparta Praha - SFC Opava2-0Fortuna LigaGenerali Arena
93.22/07/2018FK Viktoria Žižkov - MFK Chrudim1-1FNLigaeFotbal aréna
94.22/07/2018Bohemians 1905 - 1. FC Slovácko2-1Fortuna LigaStadion Ďolíček
95.28/07/2018KFC Hamont 99 - GS Bree-Beek0-3Croky CupStadion 't Leeuwke
96.28/07/2018Neeroeteren FC - HO Molenbeersel3-1Beker van LimburgStadion De Borg
97.29/07/2018Pontisse Herstal FC - KVK Wellen0-4Croky CupRue de l'Ancienne Bure
98.31/07/2018FC Differdange 03 - FC Blue Boys Muhlenbach4-0FriendlyStade du Thillenberg
99.01/08/2018KVK Tienen - KSK Heist1-2FriendlySt.-Pietersstraat
100.02/08/2018Lutlommel VV - SK Lommel Reserves0-0FriendlyComplex Konijnenpijpstraat
101.03/08/2018FC Metz - US Orleans5-1Ligue 2Stade Saint-Symphorien
102.04/08/2018FC Wurzburger Kickers - KFC Uerdingen0-23. LigaFlyeralarm-Arena
103.05/08/2018SV Wehen Wiesbaden - Energie Cottbus0-23. LigaBRITA-Arena
104.07/08/2018Standard de Liège - AFC Ajax2-2Champions LeagueStade Maurice Dufrasne
105.08/08/2018KESK Leopoldsburg - K. Berg en Dal VV1-0FriendlyStrooiendorp
106.09/08/2018KRC Genk - Lech Poznan2-0UEFA Europa LeagueLuminus Arena
107.11/08/2018VC Jekervallei Sluizen - KEWS Schoonbeek-Beverst0-5Beker van LimburgComplex Tweemolensstraat
108.11/08/2018Turkse Rangers - Eendracht Mechelen a/d Maas B2-2Beker van LimburgHoevenzavellaan
109.11/08/2018Eendracht Louwel - KSK Meeuwen0-3FriendlyOp 't Heike
110.12/08/2018AC Soiron - R. Etoile Sp. Dalhemoise1-23rd Provincial C LiegeRoute Croix Maga
111.14/08/2018KVV Hoeselt - SK Habo0-2FriendlyCaetsbeekstadion
112.15/08/2018Vroenhoven VV - VV Stokkem5-0FriendlyMaastrichtersteenweg
113.18/08/20181. FC Kaiserslautern - TSG 1899 Hoffenheim1-6DFB PokalFritz-Walter-Stadion
114.19/08/2018Karlsruher SC - Hannover 960-6DFB PokalWildparkstadion
115.22/08/2018FC Heur-Tongeren - Sint-Truidense VV Reserves1-2FriendlyEburons Dome Sportoase
116.24/08/2018ADO Den Haag - Fortuna Sittard3-1EredivisieCars Jeans Stadion
117.26/08/2018KRC Genk - Waasland Beveren3-2Jupiler Pro LeagueLuminus Arena
118.29/08/2018Heis Sport - Velm VV1-04th Provincial B LimburgComplex Sint Jozefstraat
119.29/08/2018KVV Hoeselt B - SK Herkenrode2-14th Provincial B LimburgCaetsbeekstadion
120.31/08/2018Verbroedering Balen - KFC Arendonk Sport1-22nd Provincial B AntwerpDe Bleukens
121.01/09/2018SSD Opoeteren - Bokrijk Sport1-03rd Provincial B LimburgDorperheideweg
122.01/09/2018Kabouters Opglabbeek - Eendracht Louwel3-33rd Provincial B LimburgWeg naar Bree
123.02/09/2018Eendracht Gingelom - KVV Hoeselt B0-14th Provincial B LimburgRood-Kruisstraat
124.02/09/2018RC Butsel - SC Hoegaarden-Outgaarden2-22nd Provincial A Flemish BrabantSterrebornstraat
125.05/09/2018KVV Hoeselt B - Valencia VC Piringen5-14th Provincial B LimburgCaetsbeekstadion
126.08/09/2018Excelsior Maassluis - Ijsselmeervogels0-2Tweede DivisieSportpark Dijkpolder
127.09/09/2018Bilzerse Waltwilder VV - KVK Wellen1-13rd Amateur Division VFV BSportveldstraat
128.15/09/2018KRC Genk - RSC Anderlecht1-0Jupiler Pro LeagueLuminus Arena
129.16/09/2018KVV Hoeselt B - SK Vliermaalroot3-24th Provincial B LimburgComplex Plasstraat
130.20/09/2018KRC Genk - Malmö FF2-0UEFA Europa LeagueLuminus Arena
131.22/09/2018RVVH - SV Die Haghe0-2Eerste Klasse Zat. BSportpark Ridderkerk
132.22/09/2018VV SVW - UNITAS3-0Derde Klasse Zat. C Zuid 1Sportpark Molenvliet - VV SVW
133.22/09/2018KFC Sint-Lenaarts - KVK Tienen1-13rd Amateur Division VFV BComplex Houtstraat
134.26/09/2018RKSV Groene Ster - SV TEC2-1KNVB BekerSportpark Pronsebroek
135.27/09/2018Zepperen-Brustem VV Res. - Daring Huvo Jeuk Res.2-1Provincial ReservesHet Hemelrijk
136.29/09/2018VV Heerjansdam - GRC '144-2Eerste Klasse Zat. BSportpark De Molenwei
137.29/09/2018DHC Delft - VV BMT2-2Eerste Klasse Zon. BSportpark Brasserskade
138.30/09/2018KVV Hoeselt B - Kanne VV3-04th Provincial B LimburgComplex Plasstraat
139.05/10/2018Cercle Sportif Andennais B - Standard Club Ohey B3-64th Provincial A NamurStade Julien Pappa
140.07/10/2018Bilzerse Waltwilder VV B - KVV Hoeselt B0-14th Provincial B LimburgSportpark Katteberg
141.10/10/2018Eendracht Stevoort - VV Lummen3-0Beker van LimburgKiewitstadion
142.13/10/2018HSV Hoek - ASV De Dijk4-3Derde Divisie Zat.Sportpark Denoek
143.14/10/2018KVK Tienen - KESK Leopoldsburg2-03rd Amateur Division VFV BBergéstadion
144.17/10/2018Königlicher Honsfelder SV - Etoile Verviétoise3-0ERGO League CSis a Honsfeld
145.19/10/2018KSAV St. Dimpna - KFC Beekhoek Sport1-22nd Provincial B AntwerpSultan Stadion
146.20/10/2018Rijnsburgse Boys - Katwijk VV1-2Tweede DivisieSportpark Middelmors
147.20/10/2018VVSB - De Treffers1-3Tweede DivisieSportpark De Boekhorst
148.21/10/2018FC Diepenbeek B - KVV Hoeselt B7-24th Provincial B LimburgComplex Wasserijstraat
149.27/10/2018FC Hellas Verona - AC Perugia2-1Serie BStadio Marc'Antonio Bentegodi
150.28/10/2018US Sassuolo - FC Bologna2-2Serie AStadio Citta del Tricolore
151.28/10/2018AC Milan - UC Sampdoria3-2Serie AStadio Giuseppe Meazza
152.29/10/2018Internazionale U19 - Juventus U193-3Campionato Primavera U19Stadio Breda
153.30/10/2018US Cremonese - Venezia FC0-1Serie BStadio Giovanni Zini
154.03/11/2018RRC Vottem Res. - JS Pierreuse Res.2-12Réserve ProvincialeStade M. Ansenne
155.04/11/2018KFC Esperanza Pelt - KVK Tienen0-33rd Amateur Division VFV BGemeentelijk Stadion De Roosen
156.10/11/2018Uikhoven VC - Lanklaar VV8-14th Provincial C LimburgComplex Uikhoverstraat
157.11/11/2018KVV Hoeselt B - Sporting Aalst0-24th Provincial B LimburgComplex Plasstraat
158.17/11/2018Bath City FC - Eastbourne Borough FC1-0National League SouthTwerton Park
159.18/11/2018England - Croatia2-1UEFA Nations LeagueWembley Stadium
160.24/11/2018FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund1-2BundesligaOPEL-Arena
161.25/11/2018KVV Hoeselt B - FC Heur-Tongeren B2-04th Provincial B LimburgComplex Plasstraat
162.01/12/2018Riemst Vooruit - KVV Hoeselt B4-54th Provincial B LimburgAllewijweg
163.02/12/2018KVK Tienen - Eendracht Termien2-03rd Amateur Division VFV BBergéstadion
164.08/12/2018KFC Diepenbeek U21 - Zutendaal VV U216-1Gewestelijke U21 - LimburgJeugdcomplex KFC Diepenbeek
165.09/12/2018KVV Hoeselt B - Vroenhoven VV3-24th Provincial B LimburgComplex Plasstraat
166.16/12/2018SK Herkenrode - KVV Hoeselt B3-24th Provincial B LimburgHentjeslaan
167.26/12/2018KV Kortrijk - Zulte Waregem4-2Jupiler Pro LeagueGuldensporenstadion
168.26/12/2018KRC Genk - KAA Gent3-1Jupiler Pro LeagueLuminus Arena
169.27/12/2018RSC Anderlecht - Waasland Beveren3-0Jupiler Pro LeagueConstant Vanden Stock Stadion
170.29/12/2018Rode Duivels Zoutleeuw - VC Bekkevoort3-1FriendlyMaurice Janssens Stadion
171.30/12/2018Sporting Budingen - RC Meldert3-2FriendlySportpleinstraat