2018

#DateGameResultCompetitionGround
1.03/01/2018Ternesse VV Wommelgem - KSC City Pirates2-7FriendlySportcentrum Scheersel Brieleke
2.06/01/2018AS Nancy-Lorraine - Olympique Lyon2-3Coupe de FranceStade Marcel-Picot
3.07/01/2018USL Dunkerque - FC Metz2-4Coupe de FranceStade Marcel-Tribute
4.09/01/2018JB Eigenbilzen - Boorsem Sport2-4FriendlyHaenenbos
5.14/01/2018FC Entente Pepine - USFC Elsenborn2-2FriendlyRue Prévochamps
6.14/01/2018Voorwaarts Hakendover - FC Rillaar Sport0-23rd Provincial A Flemish BrabantKeienpoelweg
7.16/01/2018R. Star Fléron - Cercle Sportif Verviers3-3FriendlyEspace Sport Fléron
8.19/01/2018FC Dordrecht - Fortuna Sittard3-0Jupiler LeagueRiwal Hoogwerkers Stadion
9.21/01/2018KVK Tienen - KFC Zwarte Leeuw1-12nd Amateur Division VFV BBergéstadion
10.27/01/2018Sparta Nijkerk - NSC3-0Hoofdklasse Zat. BDe Ebbenhorst
11.28/01/2018SC Hoegaarden-Outgaarden - VC Houtem-Oplinter1-31st Provincial Flemish BrabantSportcomplex De Struysvogel
12.30/01/2018R. Union Momalloise - Pontisse Cité FC8-1FriendlyStade Des Béguines
13.03/02/2018Bregel Sport - Herk De Stad FC0-11st Provincial LimburgDe Richter
14.06/02/2018KRC Genk - KV Kortrijk1-0Croky CupLuminus Arena
15.08/02/2018FC Maasland NO - FC Racing Boxberg4-33rd Provincial B LimburgHoverstadion
16.10/02/2018Valencia VC Piringen - Kanne VV6-14th Provincial B LimburgGaezeberg
17.10/02/2018Lanaken VV - WS Schoonbeek-Beverst1-32nd Provincial B LimburgSportpark Pietersheim
18.11/02/2018KVK Tienen - Royal Cappellen FC0-12nd Amateur Division VFV BBergéstadion
19.15/02/2018Borussia Dortmund - Atalanta Bergamo3-2UEFA Europa LeagueSignal Iduna Park
20.17/02/2018Boston United FC - Leamington FC0-1National League NorthThe Jakemans Stadium
21.18/02/2018Norwich City - Ipswich Town1-1ChampionshipCarrow Road
22.22/02/2018KVC Oranje - RKSV Minor1-4Districtbeker Zuid IISportcomplex Bleijerheide
23.24/02/2018Stal Sport - KSK Meeuwen0-12nd Provincial A LimburgNieuwendijk
24.25/02/2018KVK Tienen - Spouwen-Mopertingen1-12nd Amateur Division VFV BBergéstadion
25.28/02/2018Cercle Sportif Verviers - RCS Sart Tilman5-1FriendlyStade Panorama
26.03/03/2018Boorsem Sport - SK Rooierheide3-23rd Provincial B LimburgGrotestraat
27.03/03/2018RC Hades - KVK Tienen4-12nd Amateur Division VFV BKiewitstadion
28.08/03/2018Royal Herve FC - FC Trooz1-6ERGO League BStade Popeye Piters
29.10/03/2018Eendracht Stevoort - Godsheide VV1-13rd Provincial B Limburgde Libottonstraat
30.11/03/2018KFC Verbroedering Arendonk - Vlimmeren Sport3-52nd Provincial A AntwerpKerkstraat
31.14/03/2018REC Beaumontois - JS Jamioulx2-12nd Provincial C HainautStade Communal de Beaumont
32.17/03/2018KRC Genk - Standard de Liège0-1 a.e.t.Croky CupKoning Boudewijnstadion
33.17/03/2018SK Habo Borgloon - Union FC Rutten3-33rd Provincial C LimburgRotenstraat
34.21/03/2018FC Germania Teveren - FC Viktoria Koln0-4Mittelrhein PokalHeidestadion
35.25/03/2018KVK Tienen - Hoogstraten VV5-22nd Amateur Division VFV BBergéstadion
36.25/03/2018VC Langdorp - VS Kortenaken1-53rd Provincial A Flemish BrabantOp 't Sant
37.27/03/2018LS Leut - VV Voorshoven1-14th Provincial C LimburgDreef
38.29/03/2018Trazegnies Sports - SC Montignies B4-03rd Provincial C HainautStade Communal de Trazegnies
39.31/03/2018Borussia VfB Neunkirchen - VfL Primstal2-2SaarlandligaEllenfeldstadion
40.31/03/2018Royal Excelsior Virton - FC Dender EH0-11st Amateur DivisionStade Yvan Georges
41.02/04/2018Roda JC U19 - Almere City FC U192-1U19 Play-offs 1/2Sportcomplex Seghemanstraat
42.04/04/2018Kattenbos Sport - Peer SV2-43rd Provincial A LimburgSportpark Kattenbos
43.06/04/2018SV Sandhausen - SpVgg Greuther Furth0-02. BundesligaHardtwaldstadion
44.07/04/2018Eintracht Frankfurt U19 - FC Bayern Münich U190-2Bundesliga U19 Süd / SüdwestStadion am Riederwald
45.07/04/2018FSV Frankfurt - SSV Ulm0-3Regionalliga - SudwestPSD Bank Arena
46.07/04/2018KFC Turnhout - KVK Tienen1-02nd Amateur Division VFV BStadsparkstadion
47.08/04/2018ERC Hoeilaart - Bilzerse Waltwilder VV1-23rd Amateur Division VFV BTerrein Kapelstraat
48.09/04/2018MVV Maastricht - FC Dordrecht1-0Jupiler LeagueDe Geusselt
49.10/04/2018SK Moelingen - KAS Eupen U191-3FriendlyValentijn Theunissenstadion
50.11/04/2018Differdange 03 - FC Rodange 915-1Division NationalStade Municipal de la Ville de Differdange
51.14/04/2018GVVV - FC Lienden1-1Tweede DivisieSportpark Panhuis (GVVV)
52.14/04/2018Achilles '29 - Kozakken Boys0-3Tweede DivisieSportpark De Heikant
53.15/04/2018KVK Tienen - KSC City Pirates1-42nd Amateur Division VFV BBergéstadion
54.18/04/2018KFC De Zwaluw Wiemismeer - HO Molenbeersel2-44th Provincial C LimburgPostestadion
55.19/04/2018Wilhelmina '08 - RKSV Wittenhorst1-1Eerste Klasse Zon. DSportpark Drakesteyn
56.22/04/2018Olympia Wijgmaal - KVK Tienen3-02nd Amateur Division VFV BSportcomplex Ymeria
57.22/04/2018Sp. Roosbeek B. Res. - Sp. Molenbeek B Res.1-0Zondagreserven B Flemish-BrabantDe Berg - Kleine Heidestraat
58.24/04/2018R. Cornesse FC B - RJS Olnoise B6-24th Provincial D LiegeRue Bouhais
59.26/04/2018All. Fexhe et Slins-Fragnée - RFC Heusy Rouheid0-1ERGO Cup - Liege Provincial CupRue Neuve
60.28/04/2018Calcio Genk - FC Maasland NO0-33rd provincial Limburg Play-OffComplex Steenbeustraat
61.29/04/2018KVK Tienen - KSK Hasselt2-02nd Amateur Division VFV BBergéstadion
62.01/05/2018Et. Elsautoise - FC Welkenraedt1-1ERGO League CStade Leon Crosset
63.02/05/2018VK Gestel - Heers VV1-43rd provincial Limburg Play-OffGestelsestraat
64.03/05/2018Huccorgne Sports - Alliance Des Hautes Fagnes1-3ERGO Cup - Liege Provincial CupRue du Sart
65.05/05/2018Bolderberg FC - VV Stokkem3-03rd provincial Limburg Champions Play-OffKluisstraat
66.08/05/2018AS. Hermalienne - R. Entente Rechaintoise1-2FriendlyRue Vallée
67.09/05/2018Kortessemse VV - Heidebloem Dilsen VV1-14th provincial Limburg Promotion Play-OffKapelstraat
68.10/05/2018Leest United - KFC Flandria Ravels2-44th provincial Antwerp Promotion Play-OffGentsesteenweg
69.10/05/2018KFC Katelijne - KFC Beekhoek Sport2-32nd provincial Antwerp Relegation Play-OffVossevelden
70.10/05/2018KFC Putte - Borsbeek Sport2-13rd provincial Antwerp Promotion Play-OffSportcentrum Ixenheuvel
71.13/05/2018ESFC Geer - RFC Liege B1-42nd provincial Liege Promotion Play OffStade René Linotte
72.16/05/2018Heidebloem Dilsen VV - KFC De Zwaluw Wiemismeer1-24th provincial Limburg Promotion Play-OffHeidebloemstadion
73.18/05/2018ROC Meix-Devant-Virton - URSL Saint-Léger3-1Coupe de la province de LuxembourgStade G. Briffard
74.19/05/2018Racing Ans Montegnée FC - RFC Liege U190-2FriendlyStade Joseph Vanstraelen
75.20/05/2018RSD Jette - RFC 1912 Raeren-Eynatten3-1 a.e.t.Inter-Provincial Promotion Play-OffsStade Communal de Jette
76.24/05/2018Patro-Othée FC - FCE Stembertoise3-14th provincial Liege Play-OffRue Robert
77.26/05/2018Kozakken Boys - Katwijk VV0-0Tweede DivisieSportpark De Zwaaier
78.27/05/2018RKSV Leonidas-Wolder - RKSV Heer0-4Derde Klasse Zon.Sportpark Wolder
79.02/06/2018UNA - Jong Almere City1-1 (1-3 pen.)Derde Divisie NacompetitieSportpark Zeelst
80.02/06/2018Roda Boys/Bommelerwaard - VV Oostkapelle5-3 a.e.t.Tweede Klasse NacompetitieSportpark De Maaskant
81.03/06/2018SMC - VV Alfa Sport0-0 (0-3 pen.)Derde Klasse NacompetitieSportcomplex Toustruwe
82.09/06/2018JVC Cuijk - Jong Almere City1-3Derde Divisie NacompetitieGemeentelijk Sportpark De Groenendijkse Kampen
83.09/06/2018AGOVV - Terschuurse Boys3-0Tweede Klasse NacompetitieSportpark Berg & Bos
84.10/06/2018SC Gronsveld - Berg '283-1Vierde/Vijfde Klasse NacompetitieSportpark 't Brook
85.17/06/2018VV Hellas - RKVVM2-2 (3-2 pen.)Derde Klasse NacompetitieSportcomplex Ransdaal
86.24/06/2018RKSV DAW Schaijk - VV Alfa Sport4-2Derde Klasse NacompetitieSportpark De Potacker
87.04/07/2018Fortuna Dusseldorf II - SpVg Schonnebeck3-1FriendlyKleine Kampfbahn im Arena-Sportpark
88.05/07/2018KRC Genk - United Arab Emirates5-0FriendlySportpark Kerkebos
89.13/07/2018AFC Ajax - RSC Anderlecht1-3FriendlyOlympisch Stadion Amsterdam
90.14/07/2018Thes Sport - Olympiacos FC0-3FriendlySportcentrum Tessenderlo
91.15/07/2018KRC Genk - Spouwen-Mopertingen6-1FriendlyLuminus Arena B-Complex
92.20/07/2018AC Dukla Praha - FC Viktoria Plzen1-3Fortuna LigaNa Julisce
93.21/07/2018AC Sparta Praha - SFC Opava2-0Fortuna LigaGenerali Arena
94.22/07/2018FK Viktoria Žižkov - MFK Chrudim1-1FNLigaeFotbal aréna
95.22/07/2018Bohemians 1905 - 1. FC Slovácko2-1Fortuna LigaStadion Ďolíček
96.28/07/2018KFC Hamont 99 - GS Bree-Beek0-3Croky CupStadion 't Leeuwke
97.28/07/2018Neeroeteren FC - HO Molenbeersel3-1Beker van LimburgStadion De Borg
98.29/07/2018Pontisse Cité FC - KVK Wellen0-4Croky CupRue de l'Ancienne Bure
99.31/07/2018Differdange 03 - FC Blue Boys Muhlenbach4-0FriendlyStade du Thillenberg
100.01/08/2018KVK Tienen - KSK Heist1-2FriendlySt.-Pietersstraat
101.02/08/2018Lutlommel VV - SK Lommel Reserves0-0FriendlyComplex Konijnenpijpstraat
102.03/08/2018FC Metz - US Orleans5-1Ligue 2Stade Saint-Symphorien
103.04/08/2018FC Wurzburger Kickers - KFC Uerdingen0-23. LigaFlyeralarm-Arena
104.05/08/2018SV Wehen Wiesbaden - Energie Cottbus0-23. LigaBRITA-Arena
105.07/08/2018Standard de Liège - AFC Ajax2-2Champions LeagueStade Maurice Dufrasne
106.08/08/2018KESK Leopoldsburg - K. Berg en Dal VV1-0FriendlyStrooiendorp
107.09/08/2018KRC Genk - Lech Poznan2-0UEFA Europa LeagueLuminus Arena
108.11/08/2018VC Jekervallei Sluizen - WS Schoonbeek-Beverst0-5Beker van LimburgComplex Tweemolensstraat
109.11/08/2018Turkse Rangers - Eendracht Mechelen a/d Maas B2-2Beker van LimburgHoevenzavellaan
110.11/08/2018Eendracht Louwel - KSK Meeuwen0-3FriendlyOp 't Heike
111.12/08/2018AC Soiron - R. Etoile Sp. Dalhemoise1-23rd Provincial C LiegeRoute Croix Maga
112.14/08/2018VV Hoeselt - SK Habo Borgloon0-2FriendlyCaetsbeekstadion
113.15/08/2018Vroenhoven VV - VV Stokkem5-0FriendlyMaastrichtersteenweg
114.18/08/20181. FC Kaiserslautern - TSG 1899 Hoffenheim1-6DFB PokalFritz-Walter-Stadion
115.19/08/2018Karlsruher SC - Hannover 960-6DFB PokalWildparkstadion
116.22/08/2018FC Heur-Tongeren - Sint-Truidense VV Reserves1-2FriendlyEburons Dome Sportoase
117.24/08/2018ADO Den Haag - Fortuna Sittard3-1EredivisieCars Jeans Stadion
118.26/08/2018KRC Genk - Waasland Beveren3-2Jupiler Pro LeagueLuminus Arena
119.29/08/2018Heis Sport - Velm VV1-04th Provincial B LimburgComplex Sint Jozefstraat
120.29/08/2018VV Hoeselt B - SK Herkenrode2-14th Provincial B LimburgCaetsbeekstadion
121.31/08/2018Verbroedering Balen - KFC Arendonk Sport1-22nd Provincial B AntwerpDe Bleukens
122.01/09/2018SSD Opoeteren - Bokrijk Sport1-03rd Provincial B LimburgDorperheideweg
123.01/09/2018Kabouters Opglabbeek - Eendracht Louwel3-33rd Provincial B LimburgWeg naar Bree
124.02/09/2018Eendracht Gingelom - VV Hoeselt B0-14th Provincial B LimburgRood-Kruisstraat
125.02/09/2018RC Butsel - SC Hoegaarden-Outgaarden2-22nd Provincial A Flemish BrabantSterrebornstraat
126.05/09/2018VV Hoeselt B - Valencia VC Piringen5-14th Provincial B LimburgCaetsbeekstadion
127.08/09/2018Excelsior Maassluis - Ijsselmeervogels0-2Tweede DivisieSportpark Dijkpolder
128.09/09/2018Bilzerse Waltwilder VV - KVK Wellen1-13rd Amateur Division VFV BSportveldstraat
129.15/09/2018KRC Genk - RSC Anderlecht1-0Jupiler Pro LeagueLuminus Arena
130.16/09/2018VV Hoeselt B - SK Vliermaalroot3-24th Provincial B LimburgComplex Plasstraat
131.20/09/2018KRC Genk - Malmö FF2-0UEFA Europa LeagueLuminus Arena
132.22/09/2018RVVH - SV Die Haghe0-2Eerste Klasse Zat. BSportpark Ridderkerk
133.22/09/2018VV SVW - UNITAS3-0Derde Klasse Zat. C Zuid 1Sportpark Molenvliet - VV SVW
134.22/09/2018KFC Sint-Lenaarts - KVK Tienen1-13rd Amateur Division VFV BComplex Houtstraat
135.26/09/2018RKSV Groene Ster - SV TEC2-1KNVB BekerSportpark Pronsebroek
136.27/09/2018Zepperen-Brustem VV Res. - Daring Huvo Jeuk Res.2-1Provincial ReservesHet Hemelrijk
137.29/09/2018VV Heerjansdam - GRC '144-2Eerste Klasse Zat. BSportpark De Molenwei
138.29/09/2018DHC Delft - VV BMT2-2Eerste Klasse Zon. BSportpark Brasserskade
139.30/09/2018VV Hoeselt B - Kanne VV3-04th Provincial B LimburgComplex Plasstraat
140.05/10/2018Cercle Sportif Andennais B - Standard Club Ohey B3-64th Provincial A NamurStade Julien Pappa
141.07/10/2018Bilzerse Waltwilder VV B - VV Hoeselt B0-14th Provincial B LimburgSportpark Katteberg
142.10/10/2018Eendracht Stevoort - VV Lummen3-0Beker van LimburgKiewitstadion
143.13/10/2018HSV Hoek - ASV De Dijk4-3Derde Divisie Zat.Sportpark Denoek
144.14/10/2018KVK Tienen - KESK Leopoldsburg2-03rd Amateur Division VFV BBergéstadion
145.17/10/2018Königlicher Honsfelder SV - Etoile Verviétoise3-0ERGO League CSis a Honsfeld
146.19/10/2018KSAV St. Dimpna - KFC Beekhoek Sport1-22nd Provincial B AntwerpSultan Stadion
147.20/10/2018Rijnsburgse Boys - Katwijk VV1-2Tweede DivisieSportpark Middelmors
148.20/10/2018VVSB - De Treffers1-3Tweede DivisieSportpark De Boekhorst
149.21/10/2018Diepenbeek VVDZ B - VV Hoeselt B7-24th Provincial B LimburgComplex Wasserijstraat
150.27/10/2018FC Hellas Verona - AC Perugia2-1Serie BStadio Marc'Antonio Bentegodi
151.28/10/2018US Sassuolo - Bologna2-2Serie AStadio Citta del Tricolore
152.28/10/2018AC Milan - UC Sampdoria3-2Serie AStadio Giuseppe Meazza
153.29/10/2018Internazionale U19 - Juventus U193-3Campionato Primavera U19Stadio Breda
154.30/10/2018US Cremonese - Venezia FC0-1Serie BStadio Giovanni Zini
155.03/11/2018RRC Vottem Res. - JS Pierreuse Res.2-12Réserve Provinciale AStade M. Ansenne
156.04/11/2018KFC Esperanza Pelt - KVK Tienen0-33rd Amateur Division VFV BGemeentelijk Stadion De Roosen
157.10/11/2018Uikhoven VC - Lanklaar VV8-14th Provincial C LimburgComplex Uikhoverstraat
158.11/11/2018VV Hoeselt B - Sporting Aalst0-24th Provincial B LimburgComplex Plasstraat
159.17/11/2018Bath City FC - Eastbourne Borough FC1-0National League SouthTwerton Park
160.18/11/2018England - Croatia2-1UEFA Nations LeagueWembley Stadium
161.24/11/2018FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund1-2BundesligaOPEL-Arena
162.08/12/2018KFC Diepenbeek U21 - Zutendaal VV U216-1Gewestelijke U21 - LimburgJeugdcomplex KFC Diepenbeek